Bez názvu-1.jpg
Nail Studio Elegance
Výrobek, který svou dvojitou silou – pružností UV gelu a tvrdostí akrylu a zárověň dokonalou přilnavostí – předčí ostatní nehtové materiály
- vhodný pro modeláž bez tipů a na opravy špiček nehtů
- pro francouzský desing
- i pro celkovou modeláž nehtů s umělými tipy

Pracovní postup pro akrygel je shodný s pracovním postupem pro UV gely. Akrygel lze s UV gely rovněž kombinovat (např. uv gel křídově bílý a extra bílý, nebo s uv gely barevnými .... atd.)


Akrygel je materiálem s vlastnostmi UV gelu s akrylovou složkou (polymerizuje pod UV světlem). Jeho zvláštní hustá konzistence dokonce umožňuje nanášení i pouhým dřívkem nebo tyčinkou na manikúru. Vyjímečností je i dokonalá přilnavost – téměř 100%ní. Je možno jej použít na modeláž silnější vrstvy – drží tvar a má samozahlazovací schopnost. Díky této větší hustotě je vhodný pro modeláž špiček nehtů na šablony (nehtové formy papírové nebo teflonové), tzn. bez použití tipů a lze jej použít na opravy tzv. odštípnutých špiček nebo bočních prasklinek.


Akrygel bílý

Doba pro dobré vytvrzení je 4 - 5 min. (při 6W). Barva gelu vytváří jemnější francouzský design bílých špiček. Používá se v kombinaci s narůžovělým akrygelem.
UPOZORNĚNÍ: před použitím je potřeba materiál promíchat!


Akrygel narůžovělý

Doba pro dobré vytvrzení je asi 4 min. (při 6W). Jemně růžová barva nemá krycí schopnost, ale zachovává přirozenou barvu vlastních nehtů. Používá se v kombinaci s bílým akrygelem.
UPOZORNĚNÍ: před použitím je potřeba materiál promíchat!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one