Bez názvu-1.jpg
Nail Studio Elegance
Co je to P-shine manikúra
P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.


Co P-Shine obsahuje
P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.


Jak se P-Shine nanáší?
Speciální pasta nebo prášek se nanáší na očištěné a ošetřené nehty leštičkou a zalešťuje se. Procedura trvá přibližně 30 minut. Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, anižby se P-shine odstranil.


P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů
Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.

 
Jak často na P-shine docházet
Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce.

 
Regenerace nehtů vhodná i pro muže
P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

 
Kolik manikúra P-Shine stojí?
V běžném nehtovém studiu za aplikaci manikúry P-Shine zaplatíte 250 Kč. Cena se pohybuje v rozmezí 150 až 300 Kč.


Vznik a historie P-shinu
Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Název vznikl podle společnosti, která vznikla v Tokiu v roce 1958. Právě firma P-Shine se zabývala výrobou produktů a distribucí této metody. Dnes je P-Shine známý po celém světě a pro svou účinnost získává stále větší oblibu také v českých nehtových studiích.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one