Bez názvu-1.jpg
Nail Studio Elegance

Zdobení nehtů

Je úžasné pozorovat,jak se po úpravě nehtů změní sebevědomí ženy.Při malování nehtů se dá zvýraznit typ ženy... Může být temperamentní v červených variacích,tak něžná a jemná v pastelových odstínech s květinovým zdobením.

V mém salónu si zákaznice velice rády nechávají zdobit nehty,větší část z nich nikdy neodchází bez zdobení a to na věku nezáleží!Někdy promítáme na nehtech životní situace,jako  např:různé události-svatby,plesy,večírky,narozeniny.. Také sportovní akce,ale i roční období.A svátky-vánoce-velikonoce atd..

Důležité je vědět více o zákaznicích a jejich povolání.Ne každé ženě bude slušet pestré zdobení nehtů,někdy to vůbec není vhodné.Jsou typy žen,které si po úpravě nehtů přejí být co nejvíce přirozené.Je nutné,aby se zákaznice cítila po úpravě nehtů i zdobení sama sebou a zdobení má přispět k její spokojenosti a né vyvolávat pochybnosti,jestli jí to sluší,nebo ne.

V mém salónu si můžete vybrat z veliké škály vzorků již nakreslených tipů,které se dají barevně zkombinovat,nebo vymyslíme originál šitý přímo Vám na míru.

 

Zdobení a úprava nehtů

Vynikne pouze na zdravých a upravených nehtech. Možnosti zdobení nehtů jsou široké a rozsáhlé:

 • Zdobení nehtů barevnými laky
 • Vkládání kamínků
 • Zlaté a pozlacené motivy
 • Obtisky
 • Speciální laky
 • Akrylové 3D,2D zdobení
 • Zdobení barevnými gely
 • Vnitřní akrylové zdobení
 • Malba

Zdobení barevným lakem

Tento způsob je velmi oblíbený a používaný. Pomocí různých kombinací kontrastních barevných lze na nehtech vykouzlit různé abstraktní vzorky. Tajemství tohoto zdobení je v tom, že se ještě do mokrého barevného laku aplikují různé kapky laků jiných barev, které se pak roztírají do různých tvarů párátkem. Vzory lze dozdobit lakem s glitry (zlaté, stříbrné nebo jiné barvy).

Obtisky

Na nalakované nehty je možné vložit obtisky. Existují 2 druhy obtisků. První se obtiskují přímo na suchý nehet, druhá skupina se namáčí do vody a po odstranění z nosné fólie se nanesou na nehet. Obtisky se nakonec musí přelakovat vrstvou vrchního laku (např. Top Coat). V současnosti je k dispozici značné množství různých obtisků na nehty, stačí si vybrat.

Vkládání kamínků, zrníček atd.

Jedná se rovněž o oblíbený způsob zdobení nehtů. Do vlhkého vrchního laku se vkládají různé druhy kamínků - různé barvy štrasových kamínků, zlatých nebo stříbrných perliček nebo zrníček. Kamínky nebo zrníčka se ukládají do různých tvarů nebo se mohou použít na dozdobení i u jiných technik zdobení. Na našem trhu je v současnosti již široká nabídka kamínků různých druhů a barev.

 • Štrasové kamínky - různé barvy
 • Perličky (zlaté/stříbrné)
 • Zrníčka (zlaté/stříbrné)

Zlaté a pozlacené motivy

I tyto ozdoby jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech. Na nalakovaný nehet si tak můžete vložit srdíčko, čtyřlístek pro štěstí nebo zajíčka Playboye... Výhodou těchto ozdůbek je jejich delší trvanlivost a možnost několikanásobného použití.

Speciální laky

Existují rovněž laky, které samy o sobě vytváří zdobící efekt. Průhledné laky obsahují glitry různých tvarů a barev.

Akrylové 3D a 2D zdobení.

Z akrylu,bílého i barevného se tvoří různé motivy-kytičky,zvířátka,zkrátka vše co Vás napadne a co manikérka umí a zvládne.Akrylové kytičky jsou překrásné na svatebních nehtech.Tohle zdobení zabere více času a je tudíž i dražší,ale tahle ruční práce vypadá opravdu nádherně.

Vnitřní akrylové zdobení

Z akrylu se vytvoří různé motivy,které jsou zamodelované do další vrstvy akrylu,či gelu.Výsledek-např. kytičky,vypadají,jako kdyby v nehtu plavaly.Toto zdobení je jedinečné a moderní.Náročnější na čas i peníze.Ale výsledek stojí za to a každý Vám je bude závidět. :)

Malba

Maluji akrylovými barvičkami.Nehet funguje jako malířské plátno.Je vhodné pro delší nehty,aby malba vynikla.Jde zvolit jakékoli téma a taktéž je malba náročná na čas.Ideální na různé příležitosti. Valentýn,Vánoce,Výročí..Malba se přelakuje průhledným lakem  a vydží velice dlouho.

Zdobení nehtů je třešnička na dortu a budete li spokojena Vy,věřte,že já dvakrát tolik!!

 V Rubrice- GALERIE,najdete pár foteček -ukázky nail artu,které jsou každý týden aktualizovány.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one